مدیریت پروژه ها در نرم افزار CRM

یعنی میشه پروژه های مرتبط با کسب و کارتون رو هم در نرم افزار CRM مدیریت کننین؟

سری به  sarvcrm.com و یا sarveno.com بخش راهکار مدیریت فعالیت ها بزنید.


ما اغلب می شنویم که سیستم های مدیریت ارتباط با مشتری (CRM) تکامل یافته اند. در حالی که درست، دامنه این تحول بسیار گسترده تر فقط دریافت ویژگی های جدید فانتزی. در واقع، از CRMs اند به مراتب فراتر از فروش ابزار نقل مکان کرد. 'C' تنها برای 'مشتری دیگر را تحمل کند، در حالی که' مدیریت ارتباط با «نقش پیشرو ایفا می کند. از آنجا که از انعطاف پذیری است که از CRMs امروز داشته، می توان آنها را برای انجام وظایف بیش از ابتدا تقریبا سه دهه پیش پیش بینی شد استفاده می شود. فراوانی از ویژگی های، جذاب UI / UX، و برچسب قیمت قابل توجهی پایین تر (برای خرید، آموزش، و تعمیر و نگهداری) سیستم های CRM به همه کاره تبدیل شده اند.

در 90، سیستم های CRM عمدتا برای فروش مورد استفاده قرار گرفت: برای تماس با مشتریان موجود، آنها را ارائه می دهد جدید به خرید قبلی خود مرتبط و تلاش برای ارائه پشتیبانی از مشتری بهتر است. از آن زمان، چشم های عمومی از CRMs مشاهده شده است فقط می خواهم که - یک ابزار فروشنده. در حالی که کاملا غلط نیست، امروز آن را بیشتر از یک کلیشه پیری است.
یک CRM چگونه جهانی است؟

سیستم های CRM شده اند کمک به شرکت ها برای بهبود فروش (و نه تنها) برای چندین دهه باقی مانده یکی از قطعات نرم افزار بسیاری از درخواست در بازار در مجموع 26.3B $ در سال 2015. به سختی یک کسب و کار است که نمی خواهد از داده های شریک ارائه شده در یک بهره مند وجود دارد مد روشن، گردش با مراحل سازماندهی، یک واحد اطلاعات تا به روز برای هر کارمند، لیست کار هوشمند و یادآوری، جستجو تکرار، پستی دسته جمعی شخصی و همه آن را در یک بسته تنها.

اگر ما نوار دور همه چیز را که باعث می شود CRM فروش-یاور و در هسته خود نگاه کنید، آن اصل یک ابزار سازمان فرآیند کسب و کار و یک پایگاه داده عملی شود. هنگامی که شما یاد بگیرند که به فراتر از واژه های رایج مورد استفاده در CRM مانند 'سرب'، 'معامله' یا 'خط لوله "را ببینید، شما درک آنچه این نرم افزار همه چیز در مورد. بیایید چند چیز مستقیما:

  •     هر کسب و کار یک فرایند است
  •     اکثر مشاغل مشابه هستند. آنها فقط نام برخی کارهای متفاوت
  •     سفارشی می سازد شگفتی


آماده و یا سفارشی؟

اگر شما می خواهید به پیاده سازی یک CRM را برای شرکت شما (و استفاده از آن نه تنها برای اهداف فروش) شما دو گزینه:

  1. CRM صنعت خاص را انتخاب کنید. این سیستم که ساخت شد به منظور تسهیل در گردش کار در نوع خاصی از کسب و کار و یا فعالیت هستند. چه بزرگ در مورد آنها این است که شما نه تنها یک سیستم از پیش تعیین شده، اما همچنین یک مثال یا بهترین عمل در کسب و کار خود را دریافت کنید. در حرکت نزولی، آنها معمولا بیش از گزینه های زیر هزینه.
  2.  برو برای CRM قابل تنظیم است. نه می گویند که شما می توانید هر چیزی در CRM صنعت خاص تغییر دهید، اما آن را به بهترین ایده به repurpose، اجازه دهید بگویم، یک سیستم حسابداری به مدیریت ایمیل است. بیشتر انعطاف پذیر CRM اجازه می دهد تا شما را به تغییر تقریبا همه چیز در مورد آن، از ساختار به قواعد نامگذاری شده است. به این ترتیب شما قادر خواهید بود برای انتقال گردش کار واقعی خود را به سیستم است، اما شما نیاز به درک روشنی از فرآیندهای کسب و کار خود و واحدهای خود را.


اگر هنوز دشوار را برای شما تصور کنید که چگونه یک سیستم CRM قابل اجرا به کسب و کار شما است، در اینجا چند نمونه از صنایع و فرآیندهای است که ثابت کند که یک CRM است که نه تنها برای فروش می باشد.
1. بازاریابی

اول از همه، بازاریابی و فروش هستند یکسان نیست. هدف اصلی از بخش بازاریابی این است که در منجر به ارمغان بیاورد، که از آغاز خط لوله فروش. یکی از مهمترین نیاز برای یک سیستم اتوماسیون بازاریابی (MAS) این امکان را به منجر بخش است، ارسال ایمیل انبوه شخصی و تجزیه و تحلیل عملکرد از مبارزات. چنین قابلیت MAS طور پیش فرض موجود است و یا می توان به بسیاری از CRMs اضافه شده است.

داشتن بازاریابی و فروش داده در همان سیستم یک راه موثر برای کاهش در تلاش بر حفظ دو پایگاه داده های مختلف تا به روز و امکان تنها برای یک سرویس به جای دو پرداخت. همچنین، داشتن دسترسی به داده یکپارچه از دو فرایند پی در پی به شما یک نگاه کامل تر بر روی مشتریان بالقوه است.
2. پشتیبانی از مشتری / ردیابی اشکال

در بسیاری از اتفاق می افتد اتفاق می افتد در طرف دیگر از خط لوله فروش وجود دارد. پشتیبانی از مشتری موثر راه اثبات شده برای تبدیل مشتریان جدید را به آنهایی که در محدوده زمانی معین است. هنگامی که شما و مشتریان شما نیاز به کمک با محصول خریداری شده، شما در حال حاضر دسترسی سریع به که مشتری و محصول داده اند (در مورد آن را نیز در داخل CRM همان ذخیره شده). به این ترتیب، خدمات پشتیبانی از مشتری می تواند بلافاصله واکنش نشان می دهند و ارائه کمک کافی است. در همان زمان، داده های جدید از بخش پشتیبانی از مشتری می تواند پایه ای برای همکاری های آینده از تیم فروش با مشتریان بالقوه است.

همان درست است در صورتی که شما ارائه برخی از خدمات نرم افزار است: زمانی که کاربر خود را تسلیم گزارش اشکال، شما در حال حاضر ممکن است همه اطلاعات مرتبط با آن کاربر و محصول در دست داشته باشد. سیستم های CRM مدرن قادر به تولید بلیط پشتیبانی از کاربر پیام / ایمیل هستند و آنها بلافاصله به مدیر پروژه و توسعه دهندگان در دسترس هستند. چنین گزارش مشکلات و UI / UX پیشنهادات بهبود چیزی به در نظر گرفتن طول فرایندهای توسعه محصول و بهبود است.
مدیریت 3. پروژه

با ظهور ابزارهای مدیریت پروژه ساده (PM) مانند Trello یا آسانا، شما احتمالا تعجب چرا باید به شما استفاده از یک CRM برای همان هدف. در واقع، به دلایل ذکر شده در بالا: برای جمع آوری داده های مشتری خود را در داخل یک سیستم برای جستجو آسان تر، بینش دقیق و دسترسی گسترده تر است. یکپارچه سازی نرم افزار PM با CRM یک مسئله نیست، اما سازماندهی همان روند بومی در داخل یک CRM بسیار راحت تر (در صورتی که سیستم به شما اجازه انجام این کار).

Kanban و، سریع، و سرعت روش های مدیریت پروژه معمول هستند و به راحتی در اکثر از CRMs تکرار هستند. اضافه کردن سیم کمی، مانند درمان منجر به عنوان وظایف، تقریبا تمام طول می کشد به repurpose خط لوله فروش به یک داشبورد پروژه. در حالی که رکورد یک مشتری باید به عنوان یک وظیفه درمان نشود، شما می توانید کارهای ایجاد و آنها را به افرادی که درخواست، که در حال حاضر به آنها اختصاص داده و مدیریت وظایف در یک UI مبتنی بر کارت کشیدن و رها کردن ساخته شده است.
4. وکلا و شرکت های قانونی

در حوزه حقوقی، مشتریان بسیار متفاوت از آنهایی که در خرید و فروش نیست. یک پایگاه داده مرکزی از مشتریان است از بالاترین اهمیت برای هر دو وکیل انفرادی و یک شرکت حقوقی بزرگ است. یک سیستم CRM می توانید با توجه به امکان مدیریت جلسات مشتری و موارد، ذخیره سازی فایل های مربوط به مورد و پیام ها، و همکاری با دستیاران تبدیل شدن به ابزار مدیریت موثر برای یک وکیل است. به این ترتیب، رفتن به یک جلسه با مشتری شرکت، یک وکیل تازه اختصاص داده می توانید همه چیز را در مورد او مهم را یاد بگیرند از آن مشتری است برای اولین بار وارد درب از شرکت.

مدیریت موارد قانونی به عنوان سوابق CRM (شبیه به مدیریت پروژه) به شما یک داشبورد با عملی موارد سازماندهی شده توسط تاریخ، مشتریان، مرحله آماده سازی، و غیره این یک راه مناسب برای مدیریت حجم کار وکیل و همچنین هماهنگی کار دستیار خود است را در آماده سازی برای جلسات. شبیه به قابلیت تقسیم بندی بازاریابی، CRM اجازه می دهد تا شما به راحتی مشتری مهم را از طریق ایمیل انبوه برای سازماندهی جلسات، ارسال اطلاعیه و یا دعوت مشتریان به حوادث شرکت های بزرگ تماس بگیرید.
5. خرده فروشی

بر خلاف شرکت های که به طور عمده ارائه خدمات، زنجیر و فروشگاه های خرده فروشی همچنین می توانید یک سیستم CRM برای نگه داشتن اجناس در به همان اندازه که یک پایگاه داده مشتری استفاده کنید. هر رکورد در یک CRM می تواند جزئیات را در یک محصول خاص نگه دارید، در دسترس بودن آن را بررسی کنید در سراسر این رسانه ها، به طور همزمان تغییر قیمت و قرار دادن اقلام در فروش در سراسر زنجیره. جنبه موجودی نگه داشتن یک CRM همچنین به شما اجازه تجزیه و تحلیل و ساخت گزارش در پرفروشترین خوب و قضاوت در مورد عملکرد کارمندان. این موثر ترین زمانی که با نقطه فروش (POS) راه حل و یا پلاگین در ترکیب به پیاده سازی یک فروش و پشتیبانی از مشتری چرخه کامل.

با این حال، مدیریت مشتری است خرده فروشی کمتر مربوط نیست. در مقابل، قابلیت های سیستم های CRM اجازه می دهد تا به راه اندازی برنامه های وفاداری برای تبدیل مشتریان جدید به طور منظم. یک پایگاه داده مشتری یکپارچه همه چیز را کارکنان خود را به آنها باید در مورد بازگشت به مشتریان و مطمئن شوید به اضافه کردن لمس شخصی به تجربه خرید خود را. این ممکن است شامل پیشنهادات ویژه، خرید مکمل و حصول اطمینان از خدمات گارانتی اگر یک مشتری از دریافت از دست داده است.
6. استخدام و منابع انسانی

اغلب کارکنان خود را حتی بیشتر حیاتی برای موفقیت این شرکت از همه منجر شما می توانید در لحظه دریافت کنید. به عنوان یک (HR) مدیر منابع انسانی شما با موفقیت می تواند با استفاده از یک سیستم متقاضی پیگیری (ATS) و (ERM) سیستم مدیریت منابع کارمند اما سفارشی CRM خواهد شد کمتر موثر و انتگرال.

یک CRM برای HR اجازه می دهد تا شما را به انتخاب بهترین نامزد مناسب از طیف وسیعی از متقاضیان حال حاضر و گذشته با ایجاد یک پایگاه داده از کارکنان بالقوه است. پس از استخدام، یک پروفایل جدید استخدام می توان به استخر عمومی کارکنان اضافه شده است، اجازه می دهد مدیران پروژه به آنها را انتخاب کنید برای انجام وظایف تطبیق مهارت های خود را. در همان زمان، ترک مدیریت در کنار محاسبه غرامت و پاداش از داخل همان سیستم ساخته شده است. یکی از ویژگی های سلف سرویس خواهد شد که کارکنان خود را به دسترسی به سوالات متداول شرکت، اجازه دهید آنها را در درخواستهای مرخصی را پر کنید و ویرایش اطلاعات شخصی خود را به آن را نگه دارید تا به روز.

7. وبلاگ نویسی

یکی استدلال می کنند که یک سیستم CRM یک Overkill برای یک وبلاگ نویس است، اما قطعا چیزی برای ارائه به سازندگان محتوا. سازماندهی پست و ارتباطات تحریریه با استفاده از یک صفحه گسترده ممکن است به اندازه کافی، اما اگر شما به آب تلاش وبلاگ نویسی خود را خواهید، CRM است که در اینجا برای کمک به.

مهم نیست که چقدر شما را در آن نگاه کنید، نوشتن یک فرایند پیچیده است. توسعه پست شما از ایده به یک مقاله جدید، تحقیقات و مراحل متعدد از نوشتن می تواند با موفقیت در قالب یک پروژه رفتن را از طریق طرح Kanban و سبک ارائه شده است. با این حال، تکمیل یک پست فقط نیمی از یک کار است. ارسال آن را به یک منبع جدید (به خصوص برای ارسال مهمان) را می توان یک روش طولانی. اگر شما رسانه های تست شده و بالقوه در یک CRM جمع آوری، آنها را می توان با موضوعات، سایت های امتیاز، سردبیران و تاریخ تعاملات گذشته خود را با آنها تقسیم شده اند. این ممکن است شما را به نتیجه بهتر با انتشار کار خود را به جای فقط رفتن برای سایت های که بلافاصله به ذهن شما آمده است.
8. بهداشت و درمان

ترین کلینیک دولتی و به ویژه خصوصی در حال حاضر تجربه از مزایای پیشرفت، به طوری که روز از نمودار مقاله ممکن است رو به پایان. در اینجا شما می توانید یک CRM در دو مورد استفاده: 1) به مدیریت درمان بیماران و اقامت در تماس با آنها و یا 2) همیشه در ارتباط ماندن با نهادهای اشاره و تامین کنندگان. با اولین آن را ممکن است برای پرسنل مجاز به دسترسی به سوابق بیمار در سراسر کلینیک ها و بخش های مختلف، جمع آوری نتایج آزمایش ها و چشم پوشی پیشرفت درمان. از CRMs برای ماندن در تماس با بیماران موثر است، چه برای یادآوری آنها در مورد دوره چک آپ و یا برنامه ریزی و تایید جلسات از طریق یک تقویم ساخته شده در آن را نشان می دهد شکاف زمان در دسترس پزشکان.

مدیریت بیمارستان همچنین می توانید با یک سیستم متمرکز تسهیل گردد. هماهنگی کارکنان لازم است که شما در حال اجرا روش فوری پزشکی و کشیدن تا داده بیمار با تمام پرچم ها و اطلاعات مهم برشمرد. این موجب صرفه جویی در زمان و زندگی می کند. اختصاص کارکنان موجود، اتاق امتحان، و امکانات می توان از طریق یک داشبورد انجام می شود و تنظیم کار با تامین کننده است به طور قابل توجهی ساده تر زمانی که هر فروشنده تنها دو کلیک دور.
9. مدارس

این ممکن است برخی از زمان از شما گذشته به مدرسه است، هر چند که تغییرات زیادی کرده است. نه، درس خسته کننده و قلدر هنوز هم وجود دارد، اما بخش اداری قطعا بهبود یافته است. CRM می توانند در مدارس در تمام طول چرخه مطالعه دانش آموز کمک کند، از مدیریت لیست انتظار به نگه داشتن در تماس با دانش آموزان حتی پس از فارغ التحصیلی. با یک سیستم CRM، مدارس و کالج می توانید مدیریت کارآمد فرایند پذیرش، پیگیری دانش آموزان پیشرفت، نمرات و تکمیل دوره رسیدن به پدر و مادر خود و مدیریت برنامه معلم برای غذای اصلی و یا تدریس خصوصی.

رویکرد دیجیتال به مدیریت مدرسه به طور قابل توجهی کاهش می دهد کاغذ بازی. هنگامی که هر یک از کلاس به عنوان یک پوشه CRM نشان داده و هر دانش آموز داده خود را ذخیره شده در داخل یک رکورد ساخت یافته، تولید گزارش های پیشرفت تحصیلی می شود گردیده کار و رسیدن به کل کلاس یک ماده از ایمیل انبوه تک شود.
10. کلیساها

این ممکن است به نظر می رسد عجیب و غریب به قرار دادن روحانیون در همان خط با فروشندگان. اما هنگامی که شما آن را عمیق تر را هر چند، شما خواهید دید که چرا وزرای می توانید در نظر با استفاده از یک سیستم CRM. یک پایگاه داده اعضای کلیسا یک منبع نعمت غیر مترقبه برای یک وزیر که می خواهد برای رسیدن به جماعت تکنولوژی ادراک خود را به اطلاعیه ها، حوادث برنامه، حضور خود را چک کنید و اتصال مردم با کمک های حرفه ای و یا مربیگری است.

فراموش کردن جنبه مالی هر کلیسا، CRM یک راه مناسب از ردیابی کمک های مالی، تولید گزارشات و منابع کلیسا سفارش است. و درست مثل هر صنعت دیگری، یک پایگاه داده از اعضای بهترین کمکی که یک وزیر جدید می توانید به تعامل با جماعت است.
نتیجه

یک سیستم CRM یک ابزار به طور قابل توجهی همه کاره است از ما رشد کرده به این باور. طیف گسترده ای از شرکت تطبیق سیستم های CRM به نیازهای خود تنها لزوم شناخت فرآیندهای کسب و کار خود را از کوچکترین اجزای یک هدف اساسی ثابت می کند. بنابراین بدون توجه به صنعت شما در آن هستید، تقریبا قطعا یک راه به حرکت برخی از فرایند کسب و کار خود را (و یا حتی همه آنها) به آنچه قبلا فقط فروش ابزار وجود دارد.

لینک مرتبط:

CRM DAILY

  
نویسنده : امیر موسوی ; ساعت ٩:٠۸ ‎ب.ظ روز پنجشنبه ٢٤ اردیبهشت ،۱۳٩٤